O společnosti GERKIN

Společnost GERKIN s.r.o. se již více než 15 let zaměřuje na komplexní služby v oboru informačních technologií. Naším cílem je co nejpřesněji porozumět potřebám klientů a připravit pro ně promyšlené a ucelené řešení. Konkrétní návrh a volba technologií vycházejí z širokých zkušeností našich projektantů a konzultantů. Upřednostňujeme strategický přístup k ICT a disponujeme odborníky se specializací na strategické řízení a krizový management.

Věnujeme plnou pozornost dobré komunikaci s klientem s cílem podrobně ho seznámit se všemi aspekty námi navrhovaného řešení. V projektové fázi respektujeme technologické i finanční možnosti zákazníka, chráníme jeho investiční prostředky a během realizace zakázky neotevíráme Pandořinu skříňku víceprací.

Jsme si vědomi, že běžný provoz námi spravovaných organizací vyžaduje operativní řešení vzniklých ICT problémů, proto máme k dispozici servisní linku s dostupností 24/7 a propracovaný systém helpdesku. Jasným důkazem kvality námi poskytovaných služeb je velké množství spokojených dlouhodobých zákazníků a výborná pozice společnosti GERKIN s.r.o. na vysoce konkurenčním trhu ICT.

GERKIN s.r.o. úspěšně prošla certifikací ISO 9001 na systém managementu jakosti pro prodej, outsourcing a poradenskou činnost v oblasti informačních technologií.